ДОСЯГНЕННЯ

Завдяки бездоганній репутації, найвищим оцінкам з боку вендора SAP і підтвердженій ефективності рішень ми можемо забезпечити нашим клієнтам отримання додаткового прибутку та економію витрат

Клієнти в 6 країнах використовують наші рішення

Представництва в 3 країнах світу

12 IT напрямків авторизованих вендором SAP

6 нагород SAP Recognized Expertise  в 3 галузях і по 3 категоріям 

 12 офіційних Відгуків 

26 проєктів впровадження SAP повного циклу

13 Сертифікованих SAP BI консультантів

19 сертифікованих SAP ERP консультантів

Управління персоналом SAP НСМ

Автоматизуємо управління досвідом і талантами

ДІЗНАТИСЯ

Управління персоналом SAP НСМ

Найцінніше, що є у компанії - це працівники, людський капітал.

Мета SAP Human Capital Management (HCM) - забезпечити використання співробітників таким чином, щоб компанія могла отримати максимально можливу вигоду від їх умінь і навичок, а працівники - максимально можливе матеріальне і психологічне задоволення від свого труда. від своєї праці.

SAP HCM підтримує діяльність по набору співробітників, їх розподілу та розвитку, мотивації та утриманню найбільш цінних кадрів на підприємстві. При цьому передбачається можливість постійного вдосконалення цих процесів на всіх етапах.

Фахівці Eigenmethod за допомогою сучасної системи управління людським капіталом на основі рішення SAP допоможуть компанії синхронізувати і оптимізувати всі бізнес-процеси управління персоналом відповідно до локальних вимог законодавства та бізнесу, інтегрувати рішення з існуючими корпоративними бізнес-системами і налаштувати відповідно до конкретних вимог клієнта.

Спробуйте безкоштовно Sap Analytic Cloud
Замовити демонстрацію