ДОСЯГНЕННЯ

Завдяки бездоганній репутації, найвищим оцінкам з боку вендора SAP і підтвердженій ефективності рішень ми можемо забезпечити нашим клієнтам отримання додаткового прибутку та економію витрат

Клієнти в 6 країнах використовують наші рішення

Представництва в 3 країнах світу

12 IT напрямків авторизованих вендором SAP

6 нагород SAP Recognized Expertise  в 3 галузях і по 3 категоріям 

 12 офіційних Відгуків 

26 проєктів впровадження SAP повного циклу

13 Сертифікованих SAP BI консультантів

19 сертифікованих SAP ERP консультантів

Бізнес аналітика

трансформуємо процес прийняття рішень

ДІЗНАТИСЯ

Поява Big Data, Інтернету речей (IoT), AI та машинного навчання зробила роль бізнес аналітики особливо важливою. Актуальні BI системи допомагають не потонути в постійно зростаючих обсягах даних, підвищують IQ бізнесу, дозволяють краще планувати, прогнозувати і покращувати результати бізнес-діяльності, запобігати або своєчасно вирішувати проблеми, що виникають.

«Компанії, які використовують інформаційні технології та системи аналітики для бізнесу, виявляються більш продуктивними – кількість проблем з безпекою знижується в середньому на 30%, а терміни формування актуальних звітів – на 97%»

– з результатів дослідження Forrester, присвяченого ефекту від впровадження SAP бізнес аналітики

Бізнес аналітика від EigenMethod

SAP Business Intelligence (BI) дозволяє автоматизувати ряд бізнес-процесів, ефективніше збирати, аналізувати та обробляти інформацію в realtime-режимі. Також бізнес аналітика компанії допомагає відділу менеджмента краще орієнтуватися у великих масивах різнорідних даних, визначаючи актуальні та достовірні — ті, які можна використовувати для розвитку бізнесу та при прийнятті найбільш раціональних управлінських рішень.

Базові складові аналітики бізнесу:

  • Управління ефективністю підприємства: стратегічний менеджмент та бізнес-планування, аналіз витрат, консолідація, управління витратами;
  • Пошук та подання інформації: швидке формування звітів, детальний аналіз, пошук та навігація в зростаючих обсягах даних, розширена аналітика;
  • Зниження ризиків: контроль за основними бізнес-процесами, організація доступу, охорона праці, інше;
  • Управління інформацією: додавання даних та керування ними (у тому числі метаданими).

Системи бізнес аналітики нескладно інтегрувати з іншими SAP-модулями, такими як «Управління фінансами» або «Управлінський облік». Це додатково розширює їхні можливості.

Що дає наше рішення саме вам

Ми виділяємо чотири базові переваги аналітики для бізнесу:

  • Миттєвий доступ до самообслуговування для готових BI рішень;
  • Спрощення доступу до актуальної інформації 24/7;
  • Прийняття більш раціональних та зважених рішень в організації бізнесу та більш комплексне планування;
  • Зниження витрат на IT та робоче навантаження.

Рішення BI від EigenMethod включають збір, аналіз та управління вимогами, технічний дизайн та реалізацію сховищ даних, розробку звітів, дашбордів та вітрин даних для Self-Service-звітності. Плюс послуги бізнес-аналітики передбачають навчання IT-фахівців та користувачів.

SAP Business Intelligence від EigenMethod – це багаторівнева архітектура з максимальною гнучкістю застосування. Наші рішення дозволяють збирати та використовувати дані з різних джерел, у тому числі SAP ERP, CRM, XML-документів, постачальників комерційної інформації тощо.

Почніть використовувати BI аналітику, якісно трансформувати процес прийняття рішень та робити бізнес–процеси ефективнішими вже сьогодні.

 

Замовляйте послуги бізнес аналітики прямо зараз! 

Залишились питання?
Отримати консультацію