ДОСЯГНЕННЯ

Завдяки бездоганній репутації, найвищим оцінкам з боку вендора SAP і підтвердженій ефективності рішень ми можемо забезпечити нашим клієнтам отримання додаткового прибутку та економію витрат

Клієнти в 6 країнах використовують наші рішення

Представництва в 3 країнах світу

12 IT напрямків авторизованих вендором SAP

6 нагород SAP Recognized Expertise  в 3 галузях і по 3 категоріям 

 12 офіційних Відгуків 

26 проєктів впровадження SAP повного циклу

13 Сертифікованих SAP BI консультантів

19 сертифікованих SAP ERP консультантів

analitycs
Інтеграція SAP Business One з аналітичними системами

розширюємо аналітичні можливості

Інтеграція SAP Business One з аналітичними системами

Розширення аналітичних можливостей SAP Business One за допомогою SAP Analytics Cloud та Microsoft Power BI

vedomost    Звітність та аналіз даних стали необхідними елементами успішного ведення бізнесу. Інформація, повинна бути представлена в наочному вигляді, або так як звикли користувачі.

Ми, в команді Eigenmethod, спеціалізуємося на розробці та впровадженні рішень, що допомагають покращити ефективність звітності, а також забезпечують легку інтеграцію різних бізнесових систем.

Тому ми з партнерами ТG Consulting розробили пакетне рішення для відображення фінансової звітності SAP Business One в аналітичних системах SAP Analytics Cloud або Microsoft Power BI.

     TG Consulting - це компанія-інтегратор ERP системи SAP Business One для малого та середнбого бізнесу, яка оперує на ринку з 2003 року та має статус SAP silver partner. SAP Business One - це система управління підприємством від SAP для малого та середнього бізнесу, яка використовується в різних галузях і допомагає вирішувати різноманітні завдання в сферах фінансів, обліку, логістики та управління взаємовідносинами з клієнтами. Однак, щоб ефективно аналізувати дані, потрібні потужні аналітичні інструменти, які можуть допомогти підприємствам розуміти свої операції і приймати обгрунтовані рішення.

Одним з найпопулярніших звітів у сфері фінансового управління є Оборотно-сальдова відомість.

analytics

        Цей звіт дозволяє отримати детальну інформацію про фінансові рухи в організації за певний період, включаючи обороти по рахунках та залишки. Завдяки інтеграції SAP Business One з аналітичними системами SAP Analytics Cloud та Microsoft Power BI, ми можемо запропонувати нашим клієнтам зручну версію цього звіту, яка консолідує дані по всім юридичним особам. За допомогою звіту оборотна сальдова відомість (ОСВ) можно аналізувати фінансові рухи по різним центрам відповідальності (наприклад, по видам діяльності, регіонам, проектам, центрам фінансової відповідальності і т.п.) та дозволяє аналізувати дані провалюючись на найнижчій рівень – до конкретної фінансової транзакції.

table analitycs 1

    Спільна робота TGC консалтінг та Eigenmethod дозволяє створювати не тільки звіти, а і наочні дашборди, які максимально відповідають індивідуальним потребам кожного клієнта, та допомогають відповідати на питання ефективності роботи бізнесу. Ми поєднуємо дані SAP Business One з потужними інструментами аналізу та візуалізації даних, що пропонуються SAP Analytics Cloud та Microsoft Power BI.

Це дозволяє нашим клієнтам швидко і зручно переглядати та відстежувати зміни в даних:

  • оцінювати динаміку продажів по датам, філіалам, складам, замовникам і навіть товарам.
  • Аналізувати своєчасність оплат за замовленнями
  • оцінювати єфективніть роботи менеджерів
  • тощо.

   

 Наша команда експертів забезпечить вам повну підтримку на всіх етапах впровадження звітів. Ми починаємо з ретельного аналізу ваших потреб. Після цього ми проводимо процес кналаштування системи, розробки звітів та візуалізації даних. Зазвичай через тиждень ми демонструємо перші варіанти візуалізацій, узгоджуємо з вами зміни та нюанси. Завершується проект підготовкою вашої команди до роботи з новими інструментами та наданням підтримки після впровадження. Вибір Eigenmethod для налаштування аналітики в SAP Analytics Cloud та Microsoft Power BI дозволить вашому бізнесу отримати значний приріст в продуктивності та аналітичних можливостях. Наші рішення допоможуть вам зосередитись на стратегічному розвитку бізнесу, максимізувати ваш потенціал та збільшити прибутковість на 10-15%.

   Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб почати співпрацю та побачити, які можливості відкриває інтеграція SAP Business One з аналітичними системами SAP Analytics Cloud та Microsoft Power BI для вашого бізнесу. Наша команда експертів готова надати вам персоналізовану консультацію та розробити оптимальне рішення для вашої організації.

   Не витрачайте час на складання звітів вручну. Довірте цю рутинну задачу нашій команді та скористайтеся повноцінною аналітикою для прийняття кращих управлінських рішень. Разом ми зробимо ваш бізнес більш продуктивним та прибутковим!

Хочете покращити аналітичну звітність прямо зараз?
Замовити консультацію
Залишились питання?
Отримати консультацію