Підписатися на новини
29 лютого 2024

Fozzy Group використовує SAP Business Technology Platform (SAP BTP), щоб автоматизувати оформлення розрахункових листів для своїх співробітників.

Fozzy Group, одна з найбільших торгово-промислових груп України, успішно завершила перший етап впровадження SAP Business Technology Platform (BTP). За допомогою SAP BTP працівники компанії отримали онлайн-доступ до своїх розрахункових листів (зокрема до суми нарахованих виплат за місяць, утриманих податків тощо) і тепер можуть самостійно в будь-який час переглядати помісячний розрахунок заробітної плати.

«Fozzy Group продовжує цифрову трансформацію низки бізнес-процесів, у тому числі HR-напрямку. Компанія активно розвиває та вдосконалює наявні системи і функціонали. Раніше “Перевершники”, співробітники Fozzy Group, отримували розрахункові листи у паперовому вигляді, а HR витрачав багато часу на їхню підготовку. Завдяки технологіям SAP BTP цей процес став автоматизованим. Усю необхідну інформацію працівники можуть отримати самостійно та швидко у мобільному застосунку або у вебверсії», — зазначила Оксана Стеценко, заступник директора з персоналу мережі “Сільпо

Fozzy Group обрала інтерфейс Fiori від SAP, який забезпечує адаптивність до будь-якого пристрою, інтуїтивно зрозумілу навігацію та ефективну роботу із сервісом. При зручному та швидкому користуванні доступ до конфіденційної інформації має також і високий рівень захисту, який гідно оцінили працівники кібербезпеки Fozzy Group під час тестування.

Реалізацію проєкту виконала IT-компанія TemaBit Fozzy Group усього за один місяць.

«Хоча ці технології нові для нас, однак їхнє впровадження зайняло мало часу та ресурсів. Ми використали стандартні об’єкти від SAP та створили необхідну архітектуру, витративши небагато коштів, зламавши при цьому стереотип, що SAP — це дорого. За найвищого рівня безпеки співробітники отримали ідеальний досвід користування сервісом. Це і є перевага BTP-сервісу», — додав Юрій Єрошкін, Лідер Центру Компетенцій SAP Розробки у TemaBit.

Партнером із впровадження SAP BTP виступила компанія «Eigenmethod».

«SAP BTP дає змогу швидко та відносно легко автоматизувати процеси, які не належать до основного функціоналу SAP, але тісно з ним пов'язані. Широкий вибір сервісів SAP BTP дозволяє вирішити будь-яке завдання. Деякі сервіси мають вузьку спеціалізацію і невелику вартість або взагалі надаються SAP безкоштовно, що і було використано під час впровадження розрахункового листа у Fozzy Group», — зазначає Ксенія Бондарчук, директорка компанії Eigenmethod.

«Впровадження SAP Business Technology Platform (BTP) у Fozzy Group — це важливий крок для переходу організації в хмару. Платформа об'єднує дані й аналітику, штучний інтелект, розробку застосунків, автоматизацію та інтеграцію в єдиному середовищі, а також дає змогу піднятися на новий рівень ефективності та конкурентоспроможності. Із SAP BTP компанія має потужний інструментарій для досягнення визначених бізнес-цілей», — прокоментувала Ганна Мікулицька, керівна директорка SAP Ukraine.

Довідка про компанії:

Стратегія SAP полягає в тому, щоб допомогти кожному бізнесу працювати як розумне, стійке підприємство. Як лідер на ринку прикладного програмного забезпечення для підприємств SAP допомагає компаніям будь-якого розміру та в усіх галузях працювати якнайкраще: на клієнтів SAP припадає 87 % загальної світової торгівлі. Машинне навчання, інтернет речей (IoT) і передові аналітичні технології дають компанії змогу перетворити бізнес клієнтів на інтелектуальні підприємства. SAP допомагає людям і організаціям отримати глибоке розуміння бізнесу та сприяє співпраці, завдяки якій вони можуть випереджати конкурентів. Наскрізний набір застосунків і послуг SAP дозволяє бізнесам і державним клієнтам у 26 галузях у всьому світі працювати прибутково, постійно адаптуватися та відрізнятися.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 200 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного, металургійного, фармацевтичного та інших секторів. SAP має мережу професійних і висококваліфікованих партнерів, які надають свої послуги в Україні. Компанія активно допомагає українському бізнесу та населенню під час війни. Більш детальна інформація доступна на сайті: www.sap.ua.

Eigenmethod – компанія, що забезпечує високий рівень експертизи в сфері SAP консалтингу та має статус Gold SAP партнера в Україні. Eigenmethod має великий галузевий досвід роботи з лідерами ринку. Компанія отримала дві спеціалізації SAP BTP від вендора SAP: Analytics and Planning та Application Development and Integration, що підтверджують визнання компетентності команди як з боку вендора SAP так і з боку замовників.

Експертний фокус компанії – впровадження аналітичних систем та систем бюджетування на базі продуктів SAP з методологічною підтримкою в частині бізнес-консалтингу, автоматизація процесів HR та управління персоналом, впровадження систем ERP, використання SAP BTP для автоматизації процесів .

TemaBit Fozzy Group - команда фанатів технологій, які змінюють користувацький досвід українців. TemaBit є частиною Fozzy Group — однієї з найбільших торгово-промислових груп України.

Розробками команди щодня користуються близько 50 000 співробітників компаній Fozzy Group, тисячі партнерів та мільйони гостей “Сільпо”, “Фора”, Fozzy та Thrash! ТРАШ! TemaBit створює оригінальні end-to-end рішення: спеціалізується на веб- та мобільній розробці, а також софті для менеджменту бізнес-процесів та інфраструктурних проєктів.

Близько 80% програмного забезпечення компаній Fozzy Group — це розробка TemaBit. Має власний R&D центр “Лабораторія 3І”, де експериментує з новими технологіями. Тут народжуються ідеї із застосуванням штучного інтелекту, машинного навчання, комп’ютерного зору і роботів.

Ми працюємо над технологіями, які наближають нашу Перемогу та всіляко підтримуємо Гостя.