Про клієнта

Група ДТЕК - найбільший холдинг енергетичної галузі України.

Підприємства Групи здійснюють видобуток природного газу та вугілля, виробляють електроенергію на теплових, вітрових і сонячних електростанціях, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, здійснюють оптову торгівлю енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, надають клієнтам продукти і послуги для раціонального використання енергоресурсів та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій. 

Компанія реалізує програму цифрової трансформації для сталого розвитку, впроваджує інновації, розвивається відповідно до світових тенденцій, освоює нові напрямки бізнесу.

Проєкти
Платежный календарь
Автоматизація процесу формування "Платіжного календаря" для ДТЕК Енерго

Створити і оптимізувати під внутрішні процеси компанії функціональний модуль з аналітичним звітом «Платіжний календар» на базі SAP ERP і Analytic Cloud з можливістю моделювання.

Переглянути
ADAPTATION OF REPORTING SYSTEM IN CONNECTION WITH THE ENERGY MARKET REFORM FOR DTEK GRIDS
Адаптація системи звітності в зв'язку з реформою енергоринку для ДТЕК Мережі

Головною передумовою для ініціації проекту є державна реформа енергоринку, перший етап якої стартував 01.01.2019 відповідно до Закону України "Про ринок електричної енергії".

Мета проекту - реалізувати зміни, передбачені постановами і нормативно-правовими актами, прийнятими для реалізації Закону Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕ).

Переглянути